Նրանք հոգ են տանում մեր բնակավայրերի և շրջակա միջավայրի մաքրության մասին՝ հաճախ աննկատ մնալով: Նրանք աշխատում են ամեն օր, առանց դադարի... Մեր բնակավայրերի մաքրությունն ապահովող սիրելի՛ աշխատակիցներ,ձեր աշխատանքը չափազանց կարևոր է և արժանի է բարձր գնահատականի: Շնորհակալություն ձեր ամենօրյա ջանքերի համար: Հարգելի՛ հայրենակիցներ, Գնահատե՛նք նրանց դժվարին աշխատանքը: Մաքուր պահենք մեր բակը, փողոցը, թաղամասն ու բնակավայրը: Սրտացավ լինենք շրջակա միջավայրի նկատմամբ:
«Բերդի թիվ 3 մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում կայացել է ֆիզիկական դաստիարակության բաց պարապմունք
Այսօր՝ մարտի 25-ին, «Բերդի թիվ 3 մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ում կայացել է ֆիզիկական դաստիարակության բաց պարապմունք(մանկապարտեզի ֆիզիկական կուլտուրայի ղեկավար՝ Նաիրա Մանուչարյան): Պարապմունքին ներկա են եղել Բերդ համայնքի ղեկավար Աստղիկ Հակոբյանը, այլ հյուրեր: «Բերդի թիվ 3 մանկապարտեզ» ՀՈԱԿ-ի տնօրեն Լուսինե Ավալյանը, ընդգծելով պարապմունքի կարևորությունը, իր երախտագիտությունն է հայտնել ներկաներին՝ միջոցառմանը մասնակցելու համար: Պարապմունքի նպատակը նախադպրոցական ուսումնական հաստատություններին առաջադրված տարիքային չափորոշիչների պահանջին համապատասխան՝ երեխաների կարողունակությունը զարգացնելն է:
24.03.25
Հարգելի՛ հայրենակիցներ, Տեղեկացնում ենք, որ Երևանի պետական համալսարանն իրականացնում է շրջանավարտների համայնքի զարգացման ծրագիրը, որի կարևոր բաղադրիչներից մեկը շրջանավարտների տվյալների բազայի ստեղծումն է։ ԵՊՀ-ի նպատակներից է ապահովել շրջանավարտների հետ հետադարձ կապ և ամրացնել համալսարանականների համայնքը՝ իրագործելով բազմաթիվ ծրագրեր հօգուտ համալսարանի զարգացման, միաժամանակ աջակցել շրջանավարտներին իրենց նախաձեռնություններում։ Եթե Դուք ԵՊՀ շրջանավարտ եք, բուհը կարևորում է Ձեզ հետ մշտական կապի ապահովումը և առաջարկում այցելել ԵՊՀ կայք ու լրացնել Շրջանավարտների ցանցին անդամակցելու հայտը՝ հետևյալ հղումով: